| Ankesenamon a întrebat:

in luna August a anului trecut, mi-am cumparat un iPhone 5 si am folosit o buna perioada contul fostului meu iubit. La un moment dat ne-am certat si nu m-am mai delogat (nimic personal, nu am intentionat sa-l urmaresc sau ceva). Dupa o perioada a inceput sa imi ceara parola aplicatiile, insa nu o mai stiam. La un moment dat s-a inchis singur si cand l-am reaprins imi cerea parola fara care nu mai puteam sa mai fac nimic. I-am spus si lui, insa nici el nu mai "stie" parola care a pus-o si nici pe cea de la mail. Am fost cu el la garantie si mi-au zis ca nu mai am ce sa-i fac, deoarece este blocat in iCloud. Tin sa mentionez ca am la el toate documentele si am dovada ca e cumparat de mine. Ce ma sfatuiti? In afara sa-l arunc. big grin Multumesc.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Suni la Apple!

| Intruder19 a răspuns:

Nu prea ai ce face, decat sa vorbesti cu fostul iubit si sa iti dea parola si sa il deblochezi Icloud. Fara parola nu poti face nimic.