| daniella9805 a întrebat:

in prezent am un Samsung chat 335, il am de doi ani, a fost foarte bun adica l.am scapat in apa l.am trantit de pamant si merge excelentlaughing dar as dori sa imi cumpar alt telefon. imi puteti recomanda cateva telefoane "fidele" dar sa aiba tastatura qwerty, nu vreau touch screenlove struck..mersi mult:X

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi recomand un telefon ( "combinat" ) ieftin şi performant :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

Toate cele bune.

| andreutz a răspuns:

Recomandarea mea e Nokia n97.

| iulyan_9096 a răspuns:

Iti recomand un Nokia n97.

| NuAmGasitAltNickDisponibil a răspuns:

Blackberrywinking o sa-ti placa