| TheGrandeGirl a întrebat:

Buna!
In ultimul timp ma tot suna numere lungi si ciudate care par a fi din alte tari. (exemplu: 037... 224... 068. )
Ele sunt doar niste beep-uri. Ma suna din 24 septembrie si ma apeleaza la fiecare 4 zile sau mai des. Stie cineva ceva despre ele? Sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Sa nu raspunzi, sa nu suni daca nu le cunosti si nu astepti telefoane de la rude.
Sunt numere cu suprataxa.

1 răspuns:
| CezaraEM a răspuns:

Si eu am fost sunata de numerele astea ciudate si lungi. Blocheaza numarul. E un nou mod de escrocherie prin telefon! Ai naibi dobitoci, fac bani prin orice mijloace! Nu raspundeti si blocheaza numarul, eu asta am facut!