| Marcel_Simon_1973 a întrebat:

Buna,la deschiderea telefonului din starea de stadby,apar diferite reclame si trebuie sa le inchid pentru a vedea profilul telefonului, aplicatiile.
Am un Samsung S7 Edge
Va multumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Descarca AVG antivirus free pentru Android si scaneaza-ti telefonul, sa-l curete de malware-uri.
Poti dezinfecta, de asemenea, si cu Eset online, dar acela doar curata odata, nu-ti asigura si protectie permanenta in viitor.

| Alexandru_Buse_1990 a răspuns:

Nu mai tine internetul pornit degeaba

| Marcel_Simon_1973 explică (pentru Alexandru_Buse_1990):

Ok,am inteles dar totusi..., nu ar trebui mai am smartphon-uri în casa si nu sunt astfel de probleme.
Si dupa ce închei o convorbire, apare o reclama sub forma de instalare!