| LaduncaDarian a întrebat:

De ce imi apar reclame in pc chiar daca nu folosesc google sau alt e motoare de cautare.Imi apar in continuu si trebuie sa le inchid mereu ce fac?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie să-ți instalezi Adblock Plus pentru a scăpa de reclame.

| LaduncaDarian explică (pentru OnuOnulică):

Nu reclame de genu iti apare pur si simplu pe monitor chiar daca n-ai deschis google!

| DevilNight01 a răspuns:

Ai luat virusi refati windowsul

| HIPHOPLIVE a răspuns:

Cel mai probabil ai un virus. Încearcă sa scanezi tot calculatorul cu un antivirus. (Kaspersky au gratis 30 de zile). Daca nu merge schimba Windows-ul. Sper ca te-am ajutat