| KinderashaXD a întrebat:

Buna:*! La telefonul Samsung gt-s3370 are vreo aplicatie in el?(in telefonlaughing). Daca nu dati-mi un link de unde le pot lua. Fundaa:X

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Kwisatz a răspuns:

Are aplicatii de social networking, gen Facebook, voice recorder, calculator, convertor, music player, radio FM, stopwatch, timer, cred ca ceva jocuri, Din cate imi dau seama, telefonul acesta suporta doar instalarea aplicatiilor de tip Java. Cu google gasesti multe surse de aplicatii Java, iti dau doar un link exemplificativ: java.handster.com