| MarinaCiubotaru2 a întrebat:

M-am gândit sa imi vand vechiul telefon, dar am facut recent cumpărături cu cardul pentru haine si alte chestii deco. Si am mai cumparat ceva cu psf. Intrebarea mea este: daca dau reset la telefon din fabrica este vreo posibilitate sa-mi afle persoana careia ii vand telefonul datele cardului sau date personale?

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Bineinteles ca nu o sa afle, acea resetare din fabrica a fost facuta cu mai multe motive, cei care au conceput un telefon s-au gandit la toate variantele posibile de recuperare a unor date personale, si prin acea resetare nu mai poate nimeni sa afle nimic. Doar de aceea ii si spune "resetare din fabrica".
Bafta!

| BigSmokeJunior a răspuns:

Salut! Daca datele tale nu sunt salvate pe o memorie SD, atunci nu o sa se salveze nimic pe telefon