| Albert_Czirjek_1983 a întrebat:

m-am mutat in Germania si mi am pierdut numarul Orange de acasa, problema e ca mi au spart adresa de mail si am nevoie de mesajele pe care le primesc pe fostul meu numar, care ma gandesc ca acum nu mai exista, ce se poate face?

1 răspuns:
| LadyDee89 a răspuns:

Te duci in tara si ceri un abonament cu nr respectiv de telefon! in situatia ta sunt si eu, doar ca nimeni nu imi poate accesa mailu...cam asta trebuie sa fac si eu! si mai dureaza, tot in De sunt si eu