| Loveisintheaire a întrebat:

Buna, ma aflu un Olanda si am reteaua LEBARA, cine stie cum pot transfera credit pe alta retea? M-ar interesa sa transmit pe digi mobil, dau fundita si

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Cand ai categoría telefonie, trebuie sa fii ________ sa pui intrebarea la dragoste si sex.
Doar daca nu-ti folosesti telefonul ca vibrator, atunci inteleg ce te-a determinat sa intrebi aici.
De altfel eu habar nu am si nu cred ca s-ar putea transfera credit pe alta retea.
Intreaba ceva legat de sex