| anonim_4396 a întrebat:

.Ma ajutati va rog cu niste aplicatii pentru apel video de pe android? As dori ceva simplu, care sa ceara cat mai putine lucruri si fara conectiune la internet.Multumesc si astept cat mai multe oferte de programe.

9 răspunsuri:
| Beretta a răspuns:

Majoritatea aplicatiilor pentru mobil cu care pot sa faci apel video necesita internet, eu iti recomand simplu sa dau "video" call in loc de apel normal la contacte.

| Girl25 a răspuns (pentru Beretta):

Buna..as fi dat, dar la telefonul meu nu imi apare acest apel video la contacte.

| Beretta a răspuns (pentru Girl25):

Ce telefon si ce versiune de android ai, daca nu stii intri in setting ->about phone->status (se poate sa difere la alte versiuni android, oricum ultima din jos in setari)

| Girl25 a răspuns (pentru Beretta):

Sony Ericsson Xperia Mini Pro si versiunea 2.3.4 de Android.

| Beretta a răspuns:

Ai putea sa dai un update la software

| Girl25 a răspuns (pentru Beretta):

Bine..doar ca eu intrebam daca stie cineva aplicatii care sa nu ceara conexiune de internet si nici sa aiba multe cerinte. daca stii, scrie-mi te rog..Acum ceva timp, am gasit o aplicatie de genul asta cu opinii foarte bune, dar nu o mai gasesc. daca o gasesti tu.ti-as fi recunoscatoare happy

| Beretta a răspuns (pentru Girl25):

Imi pare rau am cautat pe mai multe forumuri pe net si se pare ca doar anumite telefoane android au video calling la contacts cum am spus eu, se pare ca nu prea se poate sa faci video call fara internet 3g macar, poate ma insel dar asta am gasit
http://talk.sonymobile.com/thread/49401?start=0&tstart=0
http://hardforum.com/showthread.php?t=1703508

| Girl25 a răspuns (pentru Beretta):

Telefonul meu are 3G. daca nu ai gasit, asta e sad
Iti multumesc oricum!

| Ferent_Catalina_1988 a răspuns:

Cus dau apel video fara net