| Liora a întrebat:

Bună. Mă întreb dacă cei de la Orange îmi vor repara telefonul în cazul în care încă am garanție pe el și cred că e o problemă de soft pentru că în momentul în care vreau să intru pe internet sau să dezinstalez/instalez o aplicație, mi se restarteaza. Aș aprecia câteva păreri și chiar soluții. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa incerci o revenire la setarile din fabrica ale telefonului. Revenirea la setarile din fabrica va duce la pierderea tuturor datelor din telefon. Daca situatia persista si dupa resetare, iti recomand sa mergi cu telefonul si factura intr-un magazin Orange, pentru a fi trimis in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
| Mihalescu_Costel_1994_CL5S a răspuns:

Ar trebuii sa til repare... eu am avut probleme la un Nokia lumia 920 cu suportul de cartela (numi recunostea cartela ) si mi lau reparat prin garantie... nu ar trebui sa ai probleme