| GamerulLup a întrebat:

Buna TPU acum câteva zile mi-am resetat telefonul NOKIA Lumia 635 și am întâmpinat problema când intru in magazin (nu magazin play) îmi arată eroarea aceasta "805a0190".
Am căutat pe internet și îmi zicea sa potrivesc data și ora, chiar dacă făceam asta nu mergea.
Din aceasta cauza va întreb pe voi pentru ca am încercat tot.
Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine naiba mai folosește telefoanele cu WP? Unele aplicații vor fi eliminate pentru disozitive WP. Prima este Whatsapp... Whatsapp nu va mai funcționa pe WP.

Și nu știm cum să îți rezolvi tu problema. Eu Windows Phone never folosit laughing

| GamerulLup explică (pentru anonim_4396):

Da știu ca nu mai e folosit oricum am doua telefone un wp și un iPhone dar nu voiam sa țin wp degeaba ca așa as putea sa am numai unul

| colleonu a răspuns:

Intra la Setari=> Aplicații cauta magazin play, du-te la stocare si dă-i sterge toate datele. Dacă nu e versiunea curentă, instalează asta https://r2-static-assets.androidapksfree.com/......id-4.1.apk

| GamerulLup explică (pentru colleonu):

Eu am refer la magazinul de la windows phone nu cel de la Android

| robert3718rui a răspuns:

Deci obțineți cel mai recent magazin Google Play pentru dispozitivul dvs. Am împărtășit o sursă de încredere: https://apkvow.com/google-play-store-apk/com-android-vending/