| Ditescu_Elena_1972 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Am un S III, mi s-a stricat camera frontala (deci nu funcționează absolut deloc) apelul video de pe skype poate fi facut si cu camera normala? si daca da, cum? (cand dau switch camera imi intra intr-un raport de feedback catre aia de la skype si mi se închide apelul)Trebuie sa funcționeze ambele camere? mi-ati fi de mare ajutor

1 răspuns:
| Just4Joker075 a răspuns:

Du-te cu telefonul la reparat in service sa -i repare camera, da merge sa folosesti si camera de 8, trimite-l la reparat, funda?