| aannooanonima a întrebat:

Bună

Mi-am cumparat un telefon(adica este ca o tot tableta) Se numeste Smartphope P6 Mitoo™… pe cutie scrie ca are si 3G… eu am cartela de digi mobil… si totul bine si frumos, pana cand intr-o zi primesc mesaj de la digi. Ca telefonu nu are 3g si o sa-mi inchida semnalul(sa nu am semnal deloc).iar astazi mi-a inchis semnalu sad iar cand am mers la un magazin am primit mesaje(apeluri perdute. ) fine.
Si scriala semnal 3g.iar cand am ajuns acasa iar nu mai aveam semnal sadsadcrying ce sa fac??

Răspuns Câştigător
| JohnnySilverhand a răspuns:

Pai simplu, nu ai semnal la tine acasa laughing tot digi am si eu, dar in ultimult timp semnalul mi-a scazut cu o linie de la full. Au niste probleme ei la retea.

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Acel digi e cartela bagata in tableta sau usb?

Răspuns utilizator avertizat
| aannooanonima explică:

In tablea