| SunshineLove a întrebat:

Mi-am descarcat whatsapp pe BlackBerry, imi cere numarul de telefon, iar cand apas pe tasta OK imi apare "Verification requires a working wifi or cellular data conection, but we couldn't find either one." Ce sa fac? De ce nu imi merge? straight face L-am descarcat si pe Samsung galaxy y pro, pe care merge fara nici o problema.

1 răspuns:
| DarkFaust a răspuns:

Probabil nu ai internet sau wirelles, pentru ca iti spune ca iti verifica wirellesul sau conexiunea la internet, iti sugerez sa te conectezi la o sursa wireless sau conecteazate la internet de pe mobil, sau inchidel si apoi redeschidel si activeaza reateaua de net sau wifi si incearca sa vezi daca merge.Baftahappy