| SunshineLove a întrebat:

Mi-am descarcat whatsapp pe BlackBerry, imi cere tara si numarul de telefon, iar cand apas pe tasta OK imi apare "Verification requires a working wifi or cellular data conection, but we couldn't find either one." Ce sa fac? De ce nu imi merge? straight face L-am descarcat si pe Samsung galaxy y pro, pe care merge fara nici o problema. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Fame99 a răspuns:

Buna,pai ca sa folosesti wapp ai nevoie de internet, iar eroarea pe care o vad la tine este ca nu iti merge netul. Mai incearca odata sa il downloadezi. poate sa fie si din cauza aplicatiei.

| SunshineLove explică (pentru Fame99):

Am internet. Si l-am dezinstalat si downloadat de 3 ori si tot nu merge crying