| anonim_4396 a întrebat:

Buna,mi-am lasat telefonul la incarcat si m-am pus din greseala pe el, acum nu mai incarca deloc.Nu stiu sigur a care e problema, incarcatorul sau telefonul thinking dar daca ar fi telefonul cat ar costa sa il repar acolo unde incarca? Huawei ascend y530

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Problema e la incarcator, s-o fi indoit ceva pe acolo
Am patit aceeasi chestie, si nestiind ce altceva sa fac am inceput sa il misc cat timp era in telefon sa vad daca la un momentdat o sa se incarce
Ce pot sa zic, a functionat. Si vad ca s-a mai si reparat putin. La inceput trebuia sa il pun intr-o anumita pozitie si sa nu-l mai misc, acum nu mai e chiar asa

| AlexElektro1987 a răspuns:

De ce nu incerci cu alt incarcator sa vezi daca este de la incarcator sau nu?