| Maria_Raluka_1996 a întrebat:

Buna, mi-am spart display'ul la iPhone 6s, l am schimbat dar nu imi mai merge camera din fata, știți cumva cauza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce l-ai trantit iti mergea? Daca mergea inseamna ca cel care ti-a pus display-ul a uitat camera neconectata.

2 răspunsuri:
| FleshUl a răspuns:

Ori nu ti-au conectat camera, ori cand l-ai spart a afectat-o ori s-a bulit ea singura!

| Olandiapi a răspuns:

Probabil atunci când ai scăpat telefonul s-a întâmplat ceva și la cameră...du-l la Orage sau Altex!