| Dya1299 a întrebat:

Mi-am virusat telefonul Samsung Galaxy Gio descarcand o poza.Acum nu pot sa mai deschid telefonul, se restarteaza incontinuu.Ce pot sa fac?
Am pierdut certificatul de garantie deci as vrea sa stiu cat ar costa o reparatie (sunt din Calarasi).Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Killer2012 a răspuns:

Ar treui sa consulti un specialist ca sa vada cat de grava e problema si ti-ar spune exact cat costa daca e virusat eu cred ca trebuie schimbat softul dar mai bine intreaba un specialistwinking