| Andreea19901 a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu telefonul meu, de 3 zile nu mai am semnal,initial am crezut ca e cartela SIM de vina dar am introdus cartela intr-un tel mai vechi si mergea,apoi am bagat cartela unei prietene in tel meu si la fel nu mergea. Eu nu mai am la tel meu garantie si as vrea sa stiu daca stie cineva aprox cam cat e o reparatie la service, mentionez ca am un Samsung galaxy s5.

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

I-ai dat o scanare automata ca sa iti detecteze reteaua?

| Andreea19901 explică (pentru Zaygon):

Da,l-am si resetat dar degeaba.

| Zaygon a răspuns (pentru Andreea19901):

Nu am zis resetat, am zis sa ii cauti tu reteaua, daca nu automat atunci manual.

| Andreea19901 explică (pentru Zaygon):

Am incercat dar degeaba.