| asdfghjklţâ a întrebat:

Buna,mi s-a stricta telefonul si nu stiu ce are! E un Lenovo A2010, e posibil ca intr-o cazatura sa nu i se sparga ecranul ci sa se strice in interior?

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Stiu ce vrei sa spui, sticla nu s-a epart, dar e spart pe interior.Asa era si al meu, in schimb functiona dar nu puteam vede nimic.

3 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Exact asta am patit si eu si nu mai ai ce sa-i faci, poate sa ii inlocuiesti ecranul dar pentru mine costa mai multe decat telefonul in sine.

| asdfghjklţâ explică (pentru Betty12345678):

Singura problema e aceea ca ecranul nu s-a spart

| Betty12345678 a răspuns (pentru asdfghjklţâ):

Stiu ce vrei sa spui, sticla nu s-a epart, dar e spart pe interior.Asa era si al meu, in schimb functiona dar nu puteam vede nimic.