| noname2905 a întrebat:

Buna

Miercuri imi cumpar telefon pe abonament si nu ma pot decide va rog ajutati-ma sa ma decid, trebuie sa aleg din 2 modele mai exact xperia e si lumia 520.

Răspuns Câştigător
| Stefan_Stefanel_1997 a răspuns:

Iti spun cu cea mai mare incredere..Cumpara-ti Nokia Lumia 520..nu de alta dar si eu am tot Nokia lumia si merge super!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei Nokia lumia 520 pentru ca este mult mai bun si are si windows phone 8.Acum tu alegi! Sper ca te-am ajutat

| Alexxandruxx a răspuns:

Nokia Lumia 520. Este cel mai bun.

| valiusa a răspuns:

Lumia 520