| Tsukeki a întrebat:

Buna noapte! Am un telefon Sony ecricssson (nu stiu cat dar e din 2009 si e cu butoane) l-am pus la incarcat si vreau sa il aprind dar nu pot,imi arata o luminita rosie asta inseamna ca se incarca dar nu il pot aprinde cat timp e la incarcat, trebuie sa astept pana se incarca 100%?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că e descărcat complet şi că trebuie să aştepţi până ce luminiţa aceea o să fie verde, asta însemnând că e complet încărcat, abia atunci poţi să-l aprinzi.