| AndreeaPatricia01 a întrebat:

Nu imi mai merge touch-ul la un Iphone 5s, imi face figuri si imi intra tot timpul in altceva.
Mi se intampla exact ca si aici : https://www.youtube.com/watch?v=zc9Zgpe0z2g&app=desktop
Ce pot face?
va multumesc

3 răspunsuri:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Touch ul a fost vreodata schimbat? E spart?

| AndreeaPatricia01 explică (pentru GoldenBoy17):

Niciodată schimbat, niciodată spart. L am luat acum 7-8 luni de la Vodafone

| GoldenBoy17 a răspuns (pentru AndreeaPatricia01):

Daca mai ai garantie, Du-l la garantie. Cu siguranta ti-l va repara. Sau in cel mai rau caz poti face Plangere la CNA daca ti-l refuza la Garantie.