| nicusor_4160 a întrebat:

Nu mai pot sa conectez telefonul la pc. Inainte puteam dar acum nu mai imi apare nimica in my computer doar mi se incarca telefonul! Cum rezolv problema!

Răspuns Câştigător
| MadalinNedelcu a răspuns:

Incearca sa il conectezi cu ajutorul Kies. Vezi ca atunci cand il conectezi iti apare in bara de stare a telefonului modul de conectare, alege "transfer de fisiere".

5 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Ce tel ai?

| nicusor_4160 explică (pentru MadalinNedelcu):

Samsung Shat 3350

| nicusor_4160 explică (pentru MadalinNedelcu):

Am inchis telefonul si i-am dat drumul si a mers! Am setat kies mersi!

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru nicusor_4160):

Cu placere!

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru nicusor_4160):

Incearca sa il conectezi cu ajutorul Kies. Vezi ca atunci cand il conectezi iti apare in bara de stare a telefonului modul de conectare, alege "transfer de fisiere".

| catalinmobil a răspuns:

Ia un progam de pe net! cauta progame pentru conectarea telefonului la pc!