vreau sa ma ajutati la o problema pe care habar nu am sa o rezolv. nu stiu de ce, dar imi conectez telefonul prin USB la PC si in My Computer nu imi apare folderul care sa imi permita stocarea de date. pe telefon scrie ca imi permite transferul de date si toate celelalte, dar nu stiu si cum sa gasesc acel folder daca nu imi apare. va rog ajutati-ma urgent, nu stiu ce sa fac. DAU FUNDA raspunsului care intr-adevar m-a ajutat cu ceva. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| IloveDamon a răspuns:

Instaleaza drivere-le telefonului, daca e Samsung trebuie sa instalezi si Samsung Kies, sau cauta nu la Drive-uri, ci la dispozitive conectate, sper ca te-am ajutat!

Daca mi-ai da si un site de unde as putea sa instalez astea fara sa ma complic pentru ca nu prea ma pricep cine stie ce la download-uri si instalari mi-ai fi si mai mult de ajutor.
mersi happy

| IloveDamon a răspuns (pentru 크리스티나kristinikaaクリスティーナ):

Pai, zi-mi ce telefon ai, altfel nu stiu.

ALCATEL onetouch pop c7 e aparut acum de doua saptamani cam asa.