| Zzarazz a întrebat:

Buna,nu pot conecta telefonul mobil(meizuM2) la calculator prin USB, care-i problema?

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Conecteaza USB micro in tel apoi un USB la PC. si vezi daca pe ecranul telefonului apare permiteti etc? dai da si iti va aparea in PC.
s-au este posibil sa fie conectarea MTP in loc de mass storaje, asta se face din setari telefon, dar difera de la model la altul

| Tudy000 a răspuns:

Du-te la ei pe site si vezi ca trebuie sa fie acolo sa downloadezi driverele pentru PC si foloseste si programul lor de PC suite daca au asa ceva