| meninha a întrebat:

nu reusesc sa-mi conectez iphone-ul la calculator.am instalat si ITunes dar tot fara rezultat.

2 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

In primul rand ce tip de iPhone ai (4 4S 5 5S)? In al doi-lea rand cred ca este o mica defectiune la portul USB.Incearca sa conectezi cablul USB la alt port de la calculatorul tau.Conecteaza cablul direct la calculator si nu prin alte modalitati cum ar fi un USB multiplu

| meninha explică:

Probabil trebuie un alt program instalat, pentru ca l-am conectat pe un laptop, al unui prieten si functiona; doar la pc-ul meu nu vrea.telefonul e iphone 4S si e nou.i s-a dat recent si restore si backup!