| Rebelicious a întrebat:

O intrebare cam stupida, dar omul cat traieste invata:
Zgarieturile de pe telefon (am folie pe el) sunt doar pe folie sau si pe ecran?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca a avut permanent folia ar trebui sa fie doar pe folie.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce nu îndepărtezi un pic folia ca să vezi exact ce este?
Pa, pa.

| Vvistula a răspuns:

Doar pe folie

| tr3ig a răspuns:

Deslipeste folia si vezi. depinde de zgarieturi. adica daca sunt sgarieturile sunt delea la suparafata produse de faptul ca il bagi in buzunar si il scoti atunci sunt decat pe folie dar daca sunt profunde, gen facute cu un obiect cum ar fi cheile din buzunar atunci e posibil sa fie si pe ecranwinking

| AnnaMaria27 a răspuns:

Folia are rol protector, nu?
Logic ca pe telefon nu sunt zgarieturi! straight face
Insa, daca ai dubii, incearca sa o indepartezi putin ca sa te convingi! happy

| MHems a răspuns:

Bună! Zgârieturile apar doar pe folie.

| 이채린 a răspuns:

Pe folie. rolling on the floor

| Andrey109 a răspuns:

Pai daca este o zgarietura foarte zdravana adica cu o sarma sau un cutit ceva ascutit ar putea atinge usor ecranul.Dar sa nu iti faci griji daca a cazut pe jos ca e doar pe folie si ai perfecta dreptate cu ce ai zis la inceput

Funda?big grin

| Meitnerium a răspuns:

Sigur e pe folie. Mi s-a intamplat la tableta.