| Dayana12345 a întrebat:

Pentru cei care au folosit: ce parere aveti despre Samsung galaxy mini? mersi.

7 răspunsuri:
| duuh a răspuns:

O sa iti vina sa dai cu el de toti peretii cand implineste o luna vechime.

| Razvanp69 a răspuns:

E cea mai proasta investitie daca il iei.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Am un prieten care are acelasi telefon si este foarte multumit de telefon. Are camera bunicica merge cam orice joc si este foarte incantat de el. La luat de la Emag.

| GummyBear05 a răspuns:

Cred ca ai fi mai multumita de mini 2, mie personal mi se pare mai tare

| SzL a răspuns:

Este un telefon foarte performant!
Recomand!
Te si ajut cu configurarea daca vrei...

FUNDA?

| Alexxutzu14 a răspuns:

E foarte bun dar se misca greu daca bagi multe aplicatii nu are decat vreo 280 mb si 600mhz processor

| mara123456789 a răspuns:

Foarte buna, eu am avut, dar de ce nu incerci Samsung galcsy ace