| Ornato a întrebat:

Buna ^_^.
Poate sa imi recomande cineva un telefon bun pe android pana in 3000-3500 lei?
Va rog frumos

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Samsung!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Gasesti destule telefoane bune si pana in 2000-2500... par example, voila - https://www.pcgarage.ro/......rite-gray/

| Simpatic a răspuns:

Samsung S21 este destul de bun, varianta 256 Gb ca sa ai spatiu suficient.

| NLS a răspuns:

Exact ce a indicat Claudiu, dar cu accent pe S21 FE (varianta cu 256GB stocare si 8GB RAM).

| untu a răspuns:

Recomand un XIAOMI MI10 LTE 5G -1000-1100 de lei (ALTEX) este foarte, foarte bun, are recenzii de 5 stele si multe recomandari din partea multor clienti multumiti! Este mai bun decat SAMSUNG S 20 sau S21 sau S22, sistemul de operare raspunde rapid!

Răspuns utilizator avertizat
| flixbuster a răspuns:

Ce inseamna telefon bun?

Pentru unii inseamna unul cu procesor, placa video, memorie de top.
Pentru altii inseamna unul cu camera foto/video de top.
Pentru mine inseamna unul cu suport software (= actualizari de securitate) de top.

Asadar, ce inseamna telefon bun pentru tine? Bun pentru/la ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E 1500 de lei și e un super tel

https://www.emag.ro/......DVRWG8BBM/

Nu-și are rostul atâția bani pe un telefon, peste câteva luni după ce l-ai achiziționat deja scade mult din preț când vrei sa îl vinzi, apar altele, si tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți sa îți iei și iPhone 11 în acești bani

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Oneplus 9 ( sau 9 pro) sau S21 FE, S21.

| NonZarek a răspuns:

Xiaomi 11T pro

| Laur633862718 a răspuns:

Exact ce au zis cei doi Un Samsung S21 Fe sau Oneplus 9 sau o variantă din Xiamoi 12 sau poti astepta pentru urmatoarele generații de telefoane care va veni anul acesta