| AllStar17 a întrebat:

Buna prieteni TPU. Optez pentru un smartphone dar nu ma pot hotari: Samsung Galaxy S II sau iPhone 4S?

Răspuns Câştigător
| alserban25 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=4212
aici e comparatia intre cele doua telefoane. funda?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nicu9715 a răspuns:

Daca vrei sa iti iei din magazin cu siguranta S2 dar la mana a doua iti poti lua la 1300-1400 galaxy s3 cu garantie 2 ani nou

| AllStar17 explică (pentru Nicu9715):

Da multumesc dar oare la ce pret este S2 si unde il pot gasi: la Cosmote, Vodafone sau Orange?

| Nicu9715 a răspuns (pentru AllStar17):

Pai S2 il gasesti pe emag.ro,la altex, flanco la preutir inre 1300 si 1500 dar eu recomand eMAG poti comanda de acolo a doua zi iti vine curierul si ii dai banii lui

| AllStar17 explică (pentru Nicu9715):

Apreciez... multumesc mult!

| AllStar17 explică (pentru Nicu9715):

Auzi Nicu9715, daca il iau de la Altex sau de la Flanco va fi decodat in orice retea sau codat? big grin

| Nicu9715 a răspuns:

Este neverlock adica liber de retea din fabrica doar daca le iei de la cosmote, Vodafone, Orange la abonament dar nu recomand sa iei nici la liber deoarece au preturi mult mai mari cu 200 lei cateodata

| AllStar17 explică (pentru Nicu9715):

Asa deci... Multumesc mult. Apreciez raspunsurile tale si m-ai ajutat foarte mult!

| Nicu9715 a răspuns (pentru AllStar17):

Funda?big grin