| IorgaLaurentiu a întrebat:

Buna
Am un Samsung galaxy j5 si nu ma pot hotari daca sa imi iau un iphone se sau un Samsung galaxy s6.
Va rog sa imi spuneti

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai ia-ti tot Samsung daca ai. s-au iphone daca ai umblat pe asa ceva.

| RaduTN a răspuns:

Salut, iti recomand sa-ti cumperi S6 Edge http://profitshare.ro/l/2870450.

| EkToR a răspuns:

Acm depinde de ce model de iphone vrei, daca vr un iphone 6/6sCa S-l e mai scump cu 200ron cam asa (poate si 150) Eu as merge pe partea de S6Edge mi se pare mai ok arata mai bine si se misca foarte bine in plus ca daca nu ai mai "lucrat" cu un iphone e dificil cu acomodarea eu am simtit-o pe pielea mea si un dezavantaj la iphone ca de la versunile nou nu prea merg pe 5 adica a iesit 7 si acum 6 nu o sa mai primeasca versuni fix pentru el o sa inceapa sa faca fite exact ca cu 5-ul.