| BabyDollFaux a întrebat:

Recent mi-am cumparat un iPhone 5c, insa am avut ceva probleme cu "Apple ID".
De multe ori dupa ce ma inscriam imi spunea "Your session has timed out". Dupa ce l-am repornit, nu a mai avut problema asta, insa, nu pot face nimic cu contul asta, fiindca trebuie "verificat". Am facut tot ce se putea ca sa mi se trimita email-ul de verificare, insa pur si simplu nu il primesc.Ah si inca ceva, dupa ce mi-am mai vizualizat contul, imi spunea "your payment method was declined" asa ca l-am schimbat pe "none". Insa din ce am citit pe net, nu cred ca asta ar fi vreo problema.Ar trebui sa incerc sa imi fac un cont nou? Daca da, cum il sterg pe acesta vechi, avand in vedere ca nici macar nu a fost "verificat" Scuze daca este o intrebare cam stupida, insa sunt noua fata de tot ce tine de Apple.

Răspuns Câştigător
| IEHOVADUMNEZEU a răspuns:

Dai o revenire la setarile din fabrica si nu vri mai avea acele probleme
funda?

| BabyDollFaux explică (pentru IEHOVADUMNEZEU):

Am descoperit care era de fapt problema, si am rezolvat-o. Oricum, iti dau funda pentru ca voi folosi sfatul tau pe viitor daca o sa am vreodata probleme. Thanks happy

1 răspuns: