| LittleLady1 a întrebat:

Bună,rog pe cineva care se pricepe la telefoane să mă ajute cu nişte sfaturi! Am citit şi eu specificaţiile telefoanelor,dar am nevoie mare de o părere, aşa că vă rog să rupeţi jumătate de oră din timpul vostru şi să aruncaţi o privire aici pentru a mă ajuta.
http://www.domo.ro/......rand_Neo_W
Acesta îmi place şi vreau să-l cumpăr. Alte 2 variante sunt s3 mini si Core 2.
Acum nu sunt deloc hotărâtă deoarece primul îmi place cel mai tare,dar am citit nişte păreri şi nu prea mi-au sunat bine, dar nu sunt convinsă că e chiar aşa cum spun unii.
Mă mai gândesc şi aşa: s3 mini fiind mai cunoscut,deci mai folosit e mai bun decât primul menţionat despre care n-am auzit multe lucruri, dar evident că mă pot înşela.
Vă rog pe cei care aveţi cât de cât habar să mă ajutaţi :)

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Grand Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de bun telefonul insa ai grija cu dual sim-ul deoarece daca esti undeva in care doar sim1 spre ex Vodafone are acoperire, iar sim2 spre ex Orange este mort, va fi si bateria ta moarta in cateva ore maxim, asta este un minus in dual sim, si sa nu ai aglomerate una sau amandoua cartelele cu numere la full pe full, lasi pe amanadoua spatiu minim 50 de numere.

| LittleLady1 explică (pentru anonim_4396):

Oricum pentru mine nu este prea important dual sim-ul, deoarece nu voi folosi 2 cartele. În rest ce părere ai despre telefon(primul)?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LittleLady1):

Daca nu ar fi si dual sim ar fi mult mai ok parerea mea, in rest telefonul este bun din ce vad in descriere am mai vazut si la un prieten mai acum cateva luni, mna ce sa spun acceptabil, nu te uita la memoria de 8 gb interna, ca doar 4 parca sunt de utilizat la acel telefon, restul androidul cu tot sistemul lui si fisierele.
Dar in ce buget te incadrezi tu, vreau sa iti ofer alte telefoane dar nu iti cunosc bugetul maxim, maxim!

| DenisaO a răspuns:

Telefoanele dual sim nu sunt asa de bune. Asta doar daca ai nevoie de asa ceva neaparat. Sfatul meu e sa iti iei S3