| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa imi achizitionez un telefon de la firma Allview.Prietena mea si-a cumparat in urma cu ceva timp telefonul Allview Viper E (white).I-a placut foarte mult telefonul si inca ii place.Trebuie sa recunosc ca este un telefon care m-a uimit.Nu credeam ca va fi atat de bun, dar am mai vazut un telefon care mi-a placut mult: Allview P7 Xtreme.Ideea de camera rotativa mi se pare absolut geniala.Eu cred ca acest telefon este "bun" datorita camerei sale de 13 MP care,cum am spus mai sus, se roteste.Ce sfat imi dati? Pe care sa-l achizitionez? Imi place mai mult al doilea datorita camerei sale.Va las link-ul ambelor telefoane jos:
http://www.domo.ro/......er_E_White
http://www.domo.ro/......reme_Black
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camera de 13 MP? Rotativa? Bine, poate este rotativa, dar 13 numai pe hartie. Sunt posesor de Allview, iar camera foto niciodata n-a fost cum au spus ei. La 3.2 nici la 2 MP nu se incadreaza, 5 MP nici la 3.2, 8 MP undeva la 5, iar 13 mp tot la 5. Dupa realizarea fotografiei in imagini se vad purici. Testeaza asta pe tel prietenei tale. Realizeaza o poza dupa care zoom de mai multe ori. Se vad purici, am testat. Eu am trecut pe Samsung. Nu te lasa impresionat de caracteristici uimitoare. Vezi sa nu plangi dupa bani.

| AlexandraPreda a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc foarte mult! M-am interesat mai mult de acest telefon si am ajuns la concluzia ca nu isi merita banii.Are mult mai multe probleme. Unele apar si dupa o saptamana sau mai putin de utilizare...

2 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Parerea mea e ca nu sunt bune all view.
De banii aia iti iei un Samsung grand prime.