| SellyStefy00 a întrebat:

S-a ivit ca mama sa-mi spuna ca-mi cumpara telefon etc. etc. Si trebuie sa aleg cam dintre Samsung Galaxy S III mini sau Samsung Galaxy xCover [ trebuie sa il iau de la Orange cu niste puncte si niste bani, dar inca nu stiu daca pretul este la fel ca si pe net de aceea poimaine voi afla (azi: 1. ianuarie 2013; poimaine : 3. ianuarie 2013). Da-ti-mi un sfat ce este mai bun eu spun ca Samsung Galaxy S III mini, dar si xCover e bun si sunt nehotarata crying.
LA MULTI ANI! SA AVETI PARTE DE UN AN NOU MULT MAI BUN SI CU MULTE IMPLINIRI!

PS. SAMSUNG GALAXY XCOVER E REZISTENT LA APA SI PRAF

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

S3 mini, clar. Este foarte bun, nu putem compara xcover cu s3 mini. s3 mini are procesor mult mai bun, camera mult mai buna, ecran super rezistent si un design mult mai frumos. Ce vrei mai mult? laughing

| padalekilover a răspuns:

Galaxy s3. Are camera mult mai dezvoltata.

| codax a răspuns:

S3 mini si xcover e bun dar la rezistenta in rest S3 mini e superior

| sgeo23 a răspuns:

S3 mini.la ce dracu te ajuta ca este rezistent la apa si praf? s3 mini are gorilla glass 2, deci fara zgarieturi.ce ai vrea mai mult de atat.