| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Se pot baga de pe telefon pe calculator mesajele? Am pastrat mesajele cu cineva timp de 4 ani si as vrea sa le bag in calculator. Ar merge? Am telefon Samsung galaxy gio. Funda si vot! :*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| luisanamy a răspuns:

Sa le poti transcrie poti, dar sa le salvezi asa. Nu cred.

| IQBoxGeek a răspuns:

Buna! Pentru ca tu ai un Samsung Galaxy Gio te bucuri de beneficiile de a avea un Android. Asta inseamna ca ai acces la aplicatia Samsung Kies, o suita prin care iti poti face back-up la cei ai in smartphone si sa copiezi pe pc. Mai mult ca sigur se poate, uite aici niste informatii: http://www.samsungapps.com/......ut/onPc.as Daca nu te descurci, mai cauta pe net niste tutoriale. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| IQBoxGeek a răspuns:

Http://www.samsung.com/......AQPopup.do uite aici instructiuni mai detaliate. Sper sa te descurci.

| Norby1 a răspuns:

Mai usor ar fi sa creez un notepad si le transcrii din telefon big grin