| laviniaop a întrebat:

Buna,

De ceva timp laptopul nu imi mai recunoaste cablul de date de la telefon...practic, nu mai pot descarca poze din telefon in calculator

Cablul de date nu este stricat, pentru ca merge la alte calculatoare/laptopuri
Eu am un Samsung Galaxy S duos 7562

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Cablul de date nu are nimic, practic nu recunoaste telefonul, e posibil sa nu aiba driverul instalat.De incarcat se incarca prin cablul de date? E posibil si ca portul microusb sa fie stricat.