| Mihail123456 a întrebat:

Buna seara am avut un telefon Sony si l-am vindut,problema e cam resetat telefonul din fabrica, dar asi dori sa stiu mi-a ramas vreun mesaj pe telefon oare? caci nu am verificat daca are sau nu mesaje pe el dupa ceam dat resetare din fabrica. cartela nu am dato doar telefonul, doresc sa stiu daca nu cumva mi-a ramas vreun mesaj acolo?

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Funda =desemnarea răspunsului castigator

7 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Sall, nu a rămas nimic, să ști că și mie mi sa întâmplat acum câțiva ani o șoc din asta dar am înțeles după ca totul a fost șters, cel mai rău este când uiți să testezi si dai telefonul unui strai si in el se află conturile, numerele de telefon...
Mult succes in continuare si sa ai parte de toate lucrurile buna acum de sarbatori.
La revedere happy

Răspuns utilizator avertizat
| FaraNumePls a răspuns (pentru Mihail123456):

Cu placere happy
Funda?winking

Răspuns utilizator avertizat
| FaraNumePls a răspuns (pentru Mihail123456):

Funda =desemnarea răspunsului castigator

Răspuns utilizator avertizat
| HarkerBannList a răspuns:

Nu a ramas nimic stai calm
Deodată ce ai dat resetare din fabrica mesajele, contactele, aplicatiile instalate au fost sterse!
Funda?

| liliyyyy a răspuns:

Nu,stai fara griji daca i-ai dat resetare s-a sters complet tot depe el si contacte si poze si tot! Sper ca te-am ajutat