| andraa2809 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare care necesita raspuns urgent. Am un telefon ALLVIEW X1 SOUL cu displayul spart. Toate pozele mele sunt pe telefonul acesta, exista vreo sansa sa le pot recupera? (fara a schimba displayul)?

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Pai da... daca nu poti sa le vezi pe ecran asta nu inseamna ca le-ai pierdut. Baga telefonul in calculator, intra in folderul cu poze ( Gallery, Pictures ) sau cum ai tu acolo si le copiezi pe calculator happy

| andraa2809 explică (pentru Sellak):

Problema este ca trebuie sa aleg o optiune pentru a-mi deschide folderul.

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor lasa-mi un mesaj privat si te ajut cu placere happy