| anonim_4396 a întrebat:

Am primit astazi un BlackBerry Curve 9360 si am intampinat o problema. Dupa ce acumulatorul s-a incarcat complet timp de 2 ore, am utilizat telefonul doar pentru a modifica cateva setari, si dupa doar cateva ore telefonul m-a atentionat ca s-a descarcat. De ce bateria tine atat de putin?

Răspuns Câştigător
| corbeaioanagabriela a răspuns:

Pai BlackBerry Curve 9360 Sta minim 3-4. ore pentru incarcare, si se descarca bateria repede, daca schimbi setarile.Depinde ce baterie ai. Unele bateri, nu tin mult si dpa 10 miute de la utilizare ele se descarc

1 răspuns:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Daca il incarci pentru prima data, trebuie lasat cam 10 ore la incarcat pentru a se formata bateria telefonului.