| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, ieri mi-am cumparat de la Orange un BlackBerry curve 9360 si am doua probleme. 1: Se incinge foarte tare fara sa umblu pe el si fara sa se incarce. 2: Bateria tine maxim 5 ore fara sa umblu pe el de exemplu l-am bagat aseara la ora 19 la incarcat la 22 s-a incarcat complet, iar pana la 4 dimineata deja era pe rosu fara sa umblu pe el. Ce credeti ca are?

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai cei de la Orange nu vand telefoane stricate poate l-ai luat la mana a 2-a sau daca nu gandeste-te bine daca l-ai lovit sau i-ai facut ceva si daca nu l-ai lovit trebuie sa il duci inapoi si o sa til schimbewinking

| OnnyMady a răspuns:

L-ai lasat de 3 ori la incarcat cate 12 ore?

| vladlove123 explică (pentru OnnyMady):

Baterile cu litium nu se mai formateaza intelegeti odata scrie si in manualul lui!