| Ionut_Aleex_1998 a întrebat:

Am si eu un iPhone 7 replica, si cand vreau sa mi iau ceva dupa appstore/magazin play imi spune ca nu am spațiu suficient, ce pot sa fac? Mai am spațiu de stocare chiar f mult dar nu mi pot da seama ce are.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ti-a trebuit replica, acum conformeaza-te. laughing

| Rommeo a răspuns:

Acum scuze, dar cum crezi tu ca o sa descarci ceva din appstore cu o coasca de ^telefon^ cand se stie ca appstore-ul este foarte bine securizat si nu o sa de voie la toate epavele de ^telefoane contrafacute^ sa treaca de protectia lor?