| SweMafie a întrebat:

Am un iphone 3GS, l-am avut pe iOs 6.1 codat pe Orange si imi mergeau toate aplicatiile.
L-am dus la decodat (Cosmote) si mi l-a decodat insa la iOS 3.1.
Am intrebat de ce nu am un iOS mai mare. Mi-a zis ca numai pe acea versine de iOS merge decodarea.
Pot face update la un iOS mai mare in vreun fel fara sa pierd decodarea?
Va rog dati-mi un raspuns daca ma puteti ajuta!
Daca puteti sa imi explicati ce si cum ca eu sunt cam but cu astea... cine ma poate ajuta va astept cu raspunsuri va rog.
La cel mai bun raspuns Funda!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca asa ti s-a spus inseamna ca asa este.