| bombonica22 a întrebat:

Buna seara, am un iphone 4 cu abonament de 2 gb net, ideea este ca atunci cand pornesc datele celulare nu imi merge, mai ales facebookul imi apare cu rosu. Ce poate fi? Factura este achitata si mie la 415 imi arata ca mai am 2 gb. Va rog ajutati-ma, multumesc!

1 răspuns:
| andrei690 a răspuns:

Poate nu ai setarile facute pentru internet pe iphone. cauta pe net : setari retea Orange/Vodafone/cosmote (pe ce esti tu) iphone 4 sau activeaza 3g