| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, detin de aproximativ 3 luni un BlackBerry z10, nu l-am cumparat de nou, il am de la un prieten... nu am avut nici o problema cu el pana in seara asta cand am incercat sa bag o noua cartela in el pe care nu o citea dar revenind la vechea cartela nici pe ea nu o citeste...stiti cumva de la ce o fi? pana acum nu am mai scos cartela din el niciodata, a stat acolo timp de 3 luni, o fi de la software sau hardware?

Răspuns Câştigător
| CosminComan75 a răspuns:

Asa am patit eu dar la un Samsung GT-B7722 a mers dupa ce i-am dat un master reset fara cartela!