| PiliciStelian a întrebat:

Bună seara. Ma poate cineva ajuta sa elimin un cont Samsung de pe un telefon Z Flip 5? Multumesc

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Firmele tin cont de codul de serie elecronica (IMEI) a produselor lor, deci DOAR PROPRIETARUL poate face transcriere totala de cont.
In caz contrar, fie nu te va mai lasa sa faci nici macr un upgrade sau sa instalezi o aplicatie noua, fie se poate declara telefon furat.

| MrTech1HD a răspuns:

Mergi la un magazin de reparații, fa dovada ca e telefonul tău și te rezolva ei

| Puyakq a răspuns:

Exita zeci de programe specifice bypass/remove accounts dar ai nevoie de un calculator

| GianinaMateiuc a răspuns:

Al cui e telefonul?

| wizzard1 a răspuns:

Te salut scoatei contul de google prima data asta e neaparat apoi dai hard reset din butoane e singura optiune
sper ca te am ajutat