Întrebare recomandată | claudinho123123987 a întrebat:

Buna Seara, Problema mea sta in felul urmator. Am un Iphone 4s si m-am logat pe mail cu ajutorul telefonului. Cum pot sa ma deconectez? Mersi Funda

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sign out.

| BeAmazing a răspuns:

Nu cred ca te poti deconecta de pe email! sad (P.S. : si eu am iphone 4s)

| BeAmazing a răspuns:

Nu cred ca te poti deconecta sad. (P.S.: si eu am iphone 4s )

| Flynn2001 a răspuns:

Configurari, mail, yahoo! stergere cont

| reky a răspuns:

Dai la configurari-mail, contacte, calendare-yahoo!-stergere cont.Cam atat

Dai Sign Out simplu happy Daca nu merge asa cauta pe Google ca de asta este creat.te-am salutat.Bye wave

| alexxino a răspuns:

Intri la optiuni din mail si apoi inchizi aplicatia

| sirisacm a răspuns:

Intri la "configurari", apoi "mail, contacte, calendare", acolo o sa iti vezi contul de mail. il accesezi si o sa ai optiunea de "stergere" happy bafta

| mamaruta97 a răspuns:

Din setari de la e-mail te poti deconecta. intri la setari, la mail, iti apare contul tau si dai schimbare cont sau deconectare.