| AntoniaMocanu1995 a întrebat:

Buna seara! Stie cineva ce marca de telefon este IHunt? Si daca merită sa il cumpar?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

IHunt e semi-fantoma, faza e ca in functie de model poate fi facut de un subcontractor diferit (branduri mari in China, anonime pe la noi si in restul lumii). Lasind modul in care agonizeaza Chesterr mai jos cu Samsung... ai o gramada de optiuni low-cost excelente (Oppo, Realme, Xiaomi/Redmi).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

China. Nu, nu merita. Mai bine îți cumperi Samsung galaxy A51/A71.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ați xiaomi redmi note 8 pro decât panarama aia de telefon.

| Emma24dsxd a răspuns:

Am avut, sincer nu prea merita ..parerea mea

| AntoniaMocanu1995 explică:

Mulțumesc la toți pentru păreri! O zi frumoasă!